Izdruka: 01.10.2022. 17:04 no http://SITE_URL_ADDR  

Baktēriju koncentrāts kanalizācijas tīkliem pret aizsprostošanos un smaku

BIO-DRAIN-CARE
(Sadzīves kanalizācijas tīklu (cauruļvadu) tīrītājs)

 

 

 

 

 

Kanalizācijas tīkliem ir izstrādāti speciāli “dzīvie” mikroorganismi, kuri nodrošina veiksmīgu un efektīvu cauruļvadu attīrīšanu no aizaugumiem.

 

 

 

Baktēriju koncentrātam nokļūstot “vides apstākļos”, kuri tām ir labvēlīgi, mikroorganismi sāk aktivizēties – sāk augt un attīrīt cauruļvadu sienas. Baktērijas saskaroties ar ūdeni “atdzīvojas”, jo baktērijas ir izveidotas no gandrīz 90% ūdens, un, lai tās funkcionētu, ir nepieciešams ūdens. Turklāt ūdens ir transportēšanas ceļš, kas ļauj tām pārvietoties starp vidi, kura viņām ir jāattīra.

 

 

 

Mikroorganismi attīrāmo ūdeni ne tikai attīra, bet tajā arī vairojas. Vecās šūnas mirst, bet jaunās turpina savu darbu. Tomēr vēlākās paaudzes vairs nav tik stipras un veido nelielas mutācijas no sākotnējām paaudzēm (baktērijām). Tamdēļ ir nepieciešams ik pa laikam (periodiski) šo baktēriju koncentrātu sistēmai papildināt. Turklāt mūsdienās mājsaimniecībā un apkalpojošā sfērā tiek izmantotas ļoti stipras ķimikālijas, kuras pēc tam tiek novadītas kanalizācijas sistēmā, kas pavājina baktēriju attīrīšanas efektivitāti.

 

 

 

 

 

 

 

 

BIO-DRAIN-CARE baktēriju koncentrāts ir izveidots tieši cauruļvadu attīrīšanai no aizaugumiem un netīrumiem, kas aplīp ap cauruļvadu sienām.

 

 

 

Iedarbība

 

 

 

Priekšrocības

 

 

 

Attīra caurules no organiskiem atkritumiem, likvidē caurules aplikumu

 

 

 

Izveido organisku apvalku, kas novērš nogulsnējumu veidošanos caurulēs

 

 

 

Iznīcina kaitīgās baktērijas

 

 

 

Videi draudzīgs

 

 

 

Novērš nepatīkamas smakas

 

 

 

Ietaupa jūsu naudu, samazinot tīrīšanas izmaksas

 

 

 

Pasargā sistēmu no aizsērējuma

 

 

 

Atzīts Sabiedrības Veselības Aģentūrā

 

 

 

 

 

 

BIO-DRAIN-CARE 5 g baktēriju koncentrātu iebērt kanalizācijas notekcaurulē, pēc tam ieliet 50 ml ūdens, atstāt pa nakti. ieteicams lietot ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Stipra piesārņojuma gadījumā lietot divas nedēļas pa 5 g katru dienu, pēc tam parasta deva.