LatviskiПо-русскиEnglish
Par mumsKā mūs atrast?Kontakti
Dzeramā ūdens sagatavošana
Dzeramā ūdens sagatavošana
Ūdens analīzes
Iekārtas
Filtri ūdens mīkstināšanai
Filtri ūdens attīrīšanai (atdzelžošana, duļķainība, smaka, krāsa, u.c.)
Dzeramā ūdens sistēmas (Osmoze, ogle, UV)
Filtru sāls, zilie graudiņi
Komponentes
Ūdens kvalitāte
Ozona attīrīšanas tehnoloģijas
Mini gaisa kompresori

Notekūdeņu attīrīšana
Kanalizācija
Vispārīga informācija
Septiķi
Bioloģiskā attīrīšanas iekārta
Labko - smilšu, eļļas, tauku atdalītāji (lietusūdeņu attīrīšana)
Sertifikāti
Infiltrācijas lauks
Baktērijas
Uzstādīšana, apkope, rekonstrukcija
Aerācijas sistēmas - difuzori

"Hidro Standarts" SIA

Reģ.Nr.: LV50103135681
Adrese: Vagonu iela 39
Rīga, LV-1048
tel: +371 67612045
tel: +371 67617590

mob.tel: + 371 29352198
fax: +371 67612045
e-mail: info@hidrostandarts.lv
www: www.hidrostandarts.lv

Galvenā  »  Dzeramā ūdens sagatavošana  »  Iekārtas  »  Filtri ūdens attīrīšanai (atdzelžošana, duļķainība, smaka, krāsa, u.c.)  »  Ražošanas vajadzībām

Ražošanas vajadzībām
Izdrukāt


Filtri paredzēti ūdens atdzelžošani,a dzidrināšanai, mangāna, sērūdeņraža atdalīšanai un citām ūdens sagatavošanas vajadzībām.
hi.flo.2.gif hi.flo.9.jpg hi.flo.twin.jpg hst.at.30g.jpg hst.at.135.jpg ufb.60.jpg
HI-FLO 2 Hi-FLO 9
HI-FLO TWIN
HST AT30G
HST AT135 UFB 60
VAIRĀKSLĀŅU FILTRĒŠANA
OMNIFILTRATION VAIRĀKSLĀŅU FILTRĒŠANAFiltri, kas izstrādāti Culligan rūpnīcās, ir izgatavoti no tērauda un ir nodrošināti ar pretkorozijas drošu pārklājumu. Tie no iekšpuses ir pārklāti ar biezu epoksīda sveķu slāni un no ārpuses ar sintētisko krāsojumu. Hi-Flo 2 sērijas filtru korpusa pārklājuma aizsardzību nodrošina netoksisks plastmasas vairogs tvertnes iekšpusē un ciets plastmasas rezervuārs ārpusē.

Filtru darbības automātisko ciklu un skalošanas regulēšanu īsteno ar hidraulisko membrānu vārstu grupu, kas savukārt ir darbināmi ar hidraulisku vadītāju, tātad darbība tiek kontrolēta ar elektronisko vadības ierīci. Ar vadības ierīces palīdzību var ieprogrammēt skalošanas uzsākšanas laiku, skalošanas ilgumu un biežumu.

Kontroli par plūsmas intensitāti dažādos darbības posmos un par skalošanas fāzēm īsteno automātiskie plūsmas regulatori, kas aizkavē minerālu noplūdi skalošanas laikā un optimizē filtra ražību tā darbības laikā.

Ir pieejami sekojoši Culligan filtru modeļi: Hi-Flo 2, Hi–Flo 6 un Hi–Flo 9.

Hi–Flo 6 un Hi–Flo 9 sēriju filtrus var apvienot modulī, iegūstot filtrēšanas sistēmu ar augstāku jaudu – skatīt zemāk “Twin System” vai “Four-leaf Clover System”; tos var arī apvienot kā divkāršo filtrēšanu sērijās, izveidojot Culligan sevišķo “Omnifiltration” sistēmu.


FILTRĒŠANAS MINERĀLI


Katram Culligan filtru tipam var piemeklēt veselu virkni filtrēšanas minerālu, tādējādi panākot vislabāko atrisinājumu katrai problēmai. Visizplatītākie varianti ir sekojoši:

» Filtr-Cleer, vairākslāņu filtrs, kuru parasti pielieto, lai atdalītu duļķainību, suspendētās vielas un pie mazas koncentrācijas arī smagos metālus (īpaši dzelzi un mangānu). Filtra pamatslāņus veido minerāli Cullcite un Cullsan. Cullcite ir granulēts antracīts, kas atrodas filtra augšējā slāni un ir ar zemu īpatsvaru. Cullsan ir speciāli atlasītas kvarca smiltis bez karbonātiem, tās ir ķīmiski inertas un ar neierobežotu kalpošanas laiku.
» Cullar, pielietojuma jomas ir nepatīkamās smakas novēršana, garšas uzlabošana un liekā hlora noņemšana. Cullar ir aktīvās ogles granulas ar lielu virsmas laukumu un lielu adsorbcijas spēju.
» Cullneu, pielieto skāba ūdens neitralizācijai, nomācot ūdens dabīgo agresivitāti. Cullneu ir kalcija karbonāta granulētais minerāls, kas izšķīst proporcionāli neitralizējamās skābes daudzumam un tādēļ tas ir periodiski jāpapildina.
» Cullsorb minerālu pielieto dzelzs un mangāna selektīvai atdalīšanai. Cullsorb minerāls rada spēcīgu katalītisku efektu, kuru uztur pastāvīgi dozējot kālija permanganātu.
» Super Iron, ir cits minerāla paveids dzelzs un mangāna atdalīšanai. To var aktivizēt ar dažādiem oksidētājiem un nav nepieciešama kālija permanganāta pielietošana.


VAIRĀKSLĀŅU FILTRĒŠANAFiltrēšanai, kas veikta ar tradicionāliem “vienslāņa” filtriem, ir divi praktiski un acīmredzami ierobežojumi:


» tikai minerāla slāņa augšējā daļa “strādā” uz duļķu noņemšanu, kamēr zemākie slāņi

paliek nenodarbināti;

» pretestība, kas pretstatīta ūdens plūsmai (spiediena zudumi), palielinās ļoti strauji,

Lai novērstu šos trūkumus, visjaunākā tehnoloģija izvēlas “vairākslāņu” filtrus, kas ļauj veikt selektīvu duļķu noņemšanu filtrējošos slāņos, kuri ir dažādi pēc biezuma un ir sastādīti no minerāliem ar dažādu sazobi un īpatnējo svaru. Šī tehnoloģija ļauj nodrošināt ātrāku filtrēšanas ātrumu un koagulantu pielietošanu mazā apjomā, vai pat vispār nepielietot tos.

Culligan pētīja un uzlaboja vairākslāņu filtrēšanu, nākot pie atzinuma, ka to pielietot ir vispiemērotāk ”Filtr-Cleer” filtros un “Omnifiltration” sistēmā.

“OMNIFILTRATION”® FILTRĒŠANAS SISTĒMA UN “OFSY” FILTRĒŠANAS GRUPALai gan vairākslāņu filtrēšana, ko veic ‘’Filtr-Cleer’’ filtri, noņem duļķes lielā apjomā ar ierobežotiem spiediena zudumiem, tā nenovērš to mazu duļķu daļiņu noplūdi, kas izsprūk cauri granulām pirms ir sasniegta pilnīga slāņa piesātināšanas pakāpe.

Šīs problēmas atrisināšanai Culligan ir pilnveidojos “Omnifiltration” filtrēšanas sistēmu, kas sastāv no divām “Filtr-Cleer” filtrēšanas nodaļām un darbojas sekojoši: pirmā strādā līdz pilnīgai minerāla piesātināšanai un otrā aiztur jebkādu duļķu noplūdi, nodrošinot nevainojamas kvalitātes un pastāvīgi kristāli tīra ūdens ieguvi, pat ja ieplūstoša ūdens kvalitāte ir mainīga .

Dažas no visvērtīgākajām OMNI-FILTRATION sistēmas (OFSY) pazīmēm ir: zemas uzstādīšanas un ekspluatācijas izmaksas, samazināti izmēri, augsta daudzpusības pakāpe, vienkārša un ātra palaišanas procedūra, saražota ūdens teicama kvalitāte.

Augstāk minētais pierāda, ka OFSY sistēma ir daudz augstāk par kādu citu tradicionālu filtrēšanas metodi. OFSY darbojas simtiem hidrotehniskās ierīcēs visā pasaulē.